Malíři

Malíři Brno

Postup pro malování pokojů má jasná pravidla. Nejprve je nutno prohlédnou si pořádně stěny, které budeme malovat. Musíme zajistit, aby barva kterou budeme nanášet na povrch pořádně držela. Pokud je Vaše stěna pouze umaštěná, tak odstraníme mastné částí. To provedeme nelépe pomcí jednoduché vody s mýdlem. Stěny se tedy potřou vodou smýchanou například s jarem. Nechá se zaschnout a může se pokračovat dále. Pokud je ale na stěně mnoho vrstev již staré barvy, tak se musí stará barva odstranit škrábáním. Nejhorší práce při malování, kdy vzniká dost odpadu a zbytků. Odstranění starého nátěru se nejlépe provádí tím způsobem, že se stěna nejdříve nějak navlhčí a pak se škrábe. Mustí být vidět samotná omítka. Tím se odstraní staré nátěry a nová barva bude dobře vidět. Usnadní se také práce malířů, protože budou muset nanášet méně vrstev barvy aby byla zaručena dobrá viditelnost a stálost nové barvy. Dalším krokem je zaspárování případných otvorů ve stěně, zapraven rohů a dalších úprav omítky. Vhodné je tuto činnost přenechat profesionálům, protože malíři Brno zaručí kvalitní práci a stěna bude rovná.

Až je stěna kompletně připravená, je vhodné nechat ji zaschnout, pokud je stále mokrá. To z toho důvodu, aby nově nanášená barva dobře držela a neloupala se při práci malíře. Pokud se maluje barevným odstínem, hodne důležité je dobře si připravit barvu. Míchání je vhodné dělat pouze jednou pro kompletní spotřebu, aby celá výmalba měla přesně stejný odstín. Dále bude pracovat malíř, který celou místnost několikrát přemaluje tak, aby kryvost barvy byla dostatečná. Malíři Brno zaručí kvalitu práce, takže barvy vydrží dlouho a nebdue se muset malovat znova. Zhodnocení odvedené práce je možné až po zaschnutí barvy, kdy se ještě mírně změní jak odstín, tak samotné zakrytí. Počkejte tak do druhého dne a pokud je to potřeba, malíř musí vymalovat opětovnou vrstvu pro dokonalé krytí. Po malování je vždy nutný úklid, který malíři Brno nabízí také a základní úklid dostanete naprosto zdarma.

Následuje postup pro malování dřeva - příprava dřeva pro malování.
Jak pro Vás natíráme kovy se dozvíte zde - malování na kovy a plechové plochy.
Nabízíme Vám malování dveří za nízké ceny a kvalitními barvami.

Malování fasády Brno
Malování dětského pokoje Brno
Malování pokojů Brno
Malování betonových podlah Brno

Partneři | Malování Brno | Malování Ostrava | Malování Frýdek Místek | Malíři Brno | Malíři Ostrava | Malíři Frýdek Místek | Kamerové systémy | Kamerové systémy Frýdek-Místek | Kamerový systém Ostrava |